Przejdź do treści

NIE kupuj Poliglotos zanim nie przeczytasz tej recenzji!

poliglotos program do nauki języków obcych

Osiem języków obcych i sposób na ich naukę w kilka tygodni. Czy to niemożliwe? Z Poliglotos jest to możliwe. Innowacyjna, szybka i skuteczna metoda!

Nauka języków obcych to również bardzo ważna rzecz. Umiejętność rozumienia niektórych języków to przyjemność, ale przede wszystkim komfort podczas podróży zagranicznych i duży atut przy szukaniu pracy.

Choć istnieje wiele metod, kursów i lekcji języków obcych, ich opanowanie nie jest łatwe. Konstrukcja gramatyczna, trudna do zapamiętania dziedzina leksykalna, dobra wymowa i uwaga to często przeszkody, których wiele osób nie jest w stanie pokonać. Tego rodzaju bariera szybko zniechęca osoby próbujące swoich sił w nauce nowego języka i nie pozwala na jego poprawne opanowanie. W obliczu tych problemów wprowadzono nową metodę: Poliglotos!

Co to jest Poliglotos?

Poliglotos to praktyczny i bezwysiłkowy sposób na naukę słownictwa w języku obcym, dzięki któremu szybko i sprawnie porozumiesz się na wakacjach lub podczas pracy za granicą. Należy podkreślić, że metoda ta sprawdza się w każdym wieku; nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz uczyć się danego języka, czy już go trochę opanowałeś – metoda nauki jest taka sama i dlatego tak dobrze sprawdza się nawet u osób, które zaczynają naukę w zaawansowanym wieku.

Nauka oparta na metodzie wielozmysłowej wykorzystuje wszystkie zmysły jednocześnie, aby nauka była skuteczna. Dostarcza informacje do mózgu na wszystkie możliwe sposoby. Dzięki temu nowe słownictwo może być szybko i trwale zapamiętane. Metoda multisensoryczna jest alternatywą dla monotonnego i męczącego zapamiętywania pojedynczych zdań.

Jak działa Poliglotos?

Uczenie się wielozmysłowe jest skuteczne samo w sobie, ponieważ nasz proces uczenia się przez całe życie odbywa się poprzez to, co słyszymy, obserwujemy i kojarzymy. Niektóre rzeczy pamiętamy lepiej, inne mniej, a wszystko zależy od tego, jak często ich używamy i jak odnoszą się do konkretnej osoby lub sytuacji. To samo dotyczy uczenia się wielozmysłowego, które można usprawnić na kilka prostych sposobów:

  •     Stosowanie systemu powtórzeń i dopasowania słów do odpowiednich kategorii tematycznych. Metoda Poliglotos zawiera innowacyjny schemat rekcji zdań, który pozwala bardzo szybko zapamiętać zdania. Dodatkowo proces rewizji pomaga w nauce nowego słownictwa i przypomnieniu sobie wyrażeń, które już znasz. Dzięki temu Twoja wiedza jest stale wzmacniana.
  •     Kontekstowe dopasowanie wyrażeń i słów pozwala na ich automatyczne rozpoznanie po wystąpieniu w nagłej sytuacji. W tym przypadku gotowe wyrażenia, wzory i całe zdania pojawiają się spontanicznie w każdej chwili. Aby uczynić tę metodę jeszcze bardziej użyteczną, stosuje się dodatkowe ilustracje stymulujące mechanizm skojarzeń. Dzięki temu możliwe jest zapamiętanie języka obcego pięć razy szybciej niż na tradycyjnych kursach językowych.
  •     Słuchanie wymowy danego słowa zwiększa skuteczność metody wielozmysłowej i uczy poprawnej wymowy.

Jak działa Poliglotos

Wszystkie powyższe metody dodatkowo zwiększają efektywność przyswajania wiedzy poprzez zaangażowanie wszystkich zmysłów. Zastosowanie takiego połączenia na platformie Poliglotos gwarantuje szybką i skuteczną metodę nauki języka obcego, która pozostanie w pamięci do końca życia.

Jak stosuje się Poliglotos? Instrukcja użytkowania

Zasada działania aplikacji Poliglotos jest bardzo prosta: należy otworzyć program, a następnie z listy dostępnych języków wybrać ten, którego naukę chcemy rozpocząć. Sama aplikacja wyświetli zestaw dopasowań, pogrupowanych w intuicyjne kategorie, takie jak zdrowie, praca, rodzina, ułatwiając kompletne przyswojenie wiedzy. Potem wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie – poznawać kolejne słowa, uczyć się ich użycia w oryginalnych zdaniach i ich wymowy.

Zastosowanie multimedialnej platformy e-learningowej również wpływa na skuteczność metody, ponieważ nauka staje się ciekawsza, atrakcyjniejsza i bardziej różnorodna. Dodatkowo możesz sprawdzić swój stan i postępy w nauce, a powtarzając ćwiczenia, możesz skutecznie poznawać nowe słowa i uczyć się ich używania w normalnej komunikacji interpersonalnej.

Wystarczy dobrej jakości głośniki lub słuchawki oraz dostęp do Internetu, aby skorzystać z lekcji konwersacji z lektorem. Można też korzystać ze smartfonów lub tabletów – wystarczy zainstalować aplikację mobilną.

Poliglotos – Efekty

Z Poliglotos uczysz się języków obcych dzięki metodzie multisensorycznej. Platforma motywuje również do nauki nowych wyrażeń i słów, ponieważ prezentuje postępy za pomocą wartości procentowych. Przede wszystkim pomaga odzyskać wiarę w siebie w odniesieniu do lingwistyki. Wiele osób uważa, że zna przynajmniej jeden język obcy. Niestety, w nieoczekiwanej sytuacji, która wymaga od nich użycia umiejętności językowych, często mają swoistą blokadę psychiczną wynikającą z braku praktyki w rozmowach z innymi ludźmi. Mając to na uwadze, platforma Poliglotos oferuje również możliwość konwersacji i lekcji z nauczycielem, które skupiają się na nauce poprawnej wymowy i słownictwa, a także zapoznaniu się z daną kulturą językową.

Poliglotos - Efekty

Każda klasa z innym nauczycielem wprowadza inny temat, wcześniej zapowiedziany przez prowadzącego. Pozwala uczestnikom odpowiednio się przygotować i sprawdzić swoją wiedzę z następujących działów: poznawanie się, niezbędne wyrażenia, cechy człowieka i charakteru, dom, praca i zawody, wypoczynek i hobby, jedzenie, ubrania, rodzina i przyjaciele, podróżowanie i turystyka, zakupy i usługi, sport, pieniądze, miejsca, zdrowie, technika, święta i uroczystości, szkoła i edukacja, technika, media, kultura, państwa i kontynenty, zwroty grzecznościowe, przymiotniki i główne czasowniki.

Poliglotos – cena – gdzie kupić?

Tylko przez ograniczony czas oficjalny dystrybutor kursów językowych metodą Poliglotos przygotował specjalną ofertę dla użytkowników. Oferta za jedyne 197 PLN zamiast 985 PLN obejmuje 100% gwarancję zwrotu pieniędzy za zakupiony kurs językowy, jeśli nie przyniesie on oczekiwanych rezultatów.

Aby skorzystać z tej ograniczonej czasowo promocji, wystarczy wejść na oficjalną stronę, wypełnić formularz rejestracyjny i poczekać na połączenie z obsługą klienta, reszta zostanie Ci wyjaśniona krok po kroku.

Prawdziwe opinie użytkowników Poliglotos z forum

    „Kto by pomyślał, że pewnego dnia i ja będę mogła prowadzić płynną rozmowę po niemiecku bez poczucia zażenowania! To coś, czego zawsze zazdrościłam, a teraz dzięki Poliglotos wszystko stało się normalne Nieco ponad tygodniowy kurs pozwolił mi prowadzić proste, ale płynne rozmowy i teraz jest tak, jakbym znała niemiecki od zawsze. Ta metoda działa”.

 

„Z przyjaciółmi planowałam podróż życia. Dwa miesiące podróżowania po świecie przed zanurzeniem się w dorosłe życie. Jedyną przeszkodą było to, że nikt z nas nie znał biegle angielskiego. Mając trzy miesiące do dyspozycji, zapisałam się na kurs Poliglotos i spędzałam nad nim około godziny dziennie. Nigdy nie sądziłam, że będę w stanie nauczyć się języka w taki sposób. Znam doskonale język angielski i wierzę, że jest to coś, co poza wyjazdem przyda mi się do końca życia. Po powrocie chcę spróbować swoich sił w holenderskim. Spróbuj tej metody, jest niezawodna”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *