Przejdź do treści

NIE kupuj Wortex zanim nie przeczytasz tej recenzji!

Pasożyty oraz toksyny w organizmie są problemem, który dotyka wiele osób. Na szczęście niezależnie od wieku jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. Takim rozwiązaniem jest właśnie Wortex!

 

suplement diety zwalczający pasożyty

Podczas gdy w przeszłości znaczenie bakterii w jelitach było zupełnie niezrozumiałe, teraz wiemy, że są one niezbędne do przetrwania człowieka. Ostatnie badania pokazują coraz wyraźniej, że flora jelitowa jest centralnym składnikiem naszego układu odpornościowego.

Jednakże niezdrowe odżywianie, nadmierne spożycie różnych leków, zwłaszcza antybiotyków, oraz wiele innych czynników może zaburzyć florę jelitową i osiedlać się szkodliwe bakterie. To tutaj wchodzą kapsułki Wortex.

Skład Wortex

Ogólne doświadczenie z tymi kapsułkami jest bardzo dobre, a ich pełny efekt rozwija się w czasie. Jak już wspomniano, pobór musi być dostosowany do własnego organizmu. Chociaż każda kapsułka zawiera około 10 miliardów bakterii, tylko niewielka ich liczba może osiedlić się w Twoim jelicie za każdym razem i zacząć wypierać szkodliwe bakterie.

 

Prowadzi to do konkurencji w twoim jelicie, gdzie nowe bakterie muszą się najpierw zadomowić. Musisz jednak wyobrazić sobie, że w twoim jelicie żyje o wiele więcej bakterii niż może zmieścić się w jednej kapsułce. Dlatego też, nowe bakterie mają przewagę liczebną i musisz wspierać ich kolonizację poprzez regularne przyjmowanie kapsułek Wortex, które oczyszczają twoje jelito i w ten sposób tworzą środowisko dla nowych bakterii. Tylko wtedy będziecie mieli dobre doświadczenia i odczujecie ten efekt.

Składniki zawarte w tych kapsułkach służą do oczyszczenia jelit i zaszczepienia ich zdrowymi szczepami bakterii. Kapsułki zawierają następujące składniki:

 • Hodowle bakterii probiotycznych z 13 różnych szczepów o łącznej liczbie 10 miliardów bakterii
 • Inulina i oligofruktoza jako pokarm dla bakterii
 • Wapń i ficyna do oczyszczenia jelita
 • Kapsułka hydroksypropimetylocelulozowa
 • Sole magnezowe i dwutlenek krzemu

Wortex – Efekty

Te kapsułki mają różny wpływ na florę jelitową i zdrowie. Po pierwsze, wapń i ficyna oczyszczają jelita. Wapń jest również ważnym minerałem w organizmie, który jest całkowicie niezbędny dla krzepnięcia krwi, metabolizmu energii, zdrowych funkcji mięśni, przekazywania sygnałów przez komórki nerwowe i funkcjonalności enzymów trawiennych. Ficyna jest enzymem z grupy proteaz i jest pozyskiwana z fig.

Wortex - Efekty

Pomaga w szczególności w trawieniu mięsa, ale może również atakować niepożądane bakterie. Dwutlenek krzemu spełnia również dwa zadania. Z jednej strony służy on jako wypełniacz do kapsułek, do których bakterie mogą się przyczepiać. Z drugiej strony, do pewnego stopnia oczyszcza jelita. To dlatego, że aby zdrowe bakterie osiedliły się w twoim jelicie i przyczyniły się do tego, że nie masz już żadnych alergii, muszą najpierw otrzymać wolną przestrzeń w twoim jelicie.

W naszym teście na te kapsułki sprawdziliśmy efekt. Stwierdziliśmy, że regularne przyjmowanie kapsułek Wortex ma pozytywny wpływ na zdrowie. Należy jednak zauważyć, że efekt w teście nie musi całkowicie pokrywać się z efektem w organizmie. Wynika to z faktu, że każdy człowiek posiada unikalną florę jelitową, która może być zaburzona na różne sposoby.

Ponieważ kolonizacja twojego jelita ze szkodliwymi bakteriami różnych gatunków mogła mieć miejsce, lub ono może być tylko jednym gatunkiem, oczekiwany skutek nie jest przewidywalny. Po to, aby osiągnąć długotrwały efekt, wszystkie szkodliwe bakterie muszą być usunięte z twojego jelita, a gatunki i szczepy zawarte w kapsułkach muszą rozwijać się w dużych ilościach w zdrową florę jelitową. Zależy to w dużej mierze od warunków panujących w jelicie.

Wortex – Opinie, recenzje, forum

Tutaj znajdziecie opinie zadowolonych klientów Wortex znalezione na forum:

Po dwóch tygodniach zauważam, że moja biegunka, która w rzeczywistości jest prawie regularna, staje się coraz rzadsza. Więc flora jelitowa wydaje się zmieniać powoli, ale na pewno. Oczywiście powinienem dać mu trochę więcej czasu, nie oczekując zbyt wiele. Jak to mówią, niespodzianka i entuzjazm są wtedy również większe. Jednak moje zdrowie wciąż rośnie i poprawia się. Mam nadzieję, że moja recenzja Wortex przydała się komuś.

Jestem pod tak dużym wrażeniem Wortex, że musiałam napisać opinie o tym suplemencie. Przyjmowanie Wortex dwa razy dziennie nadal nie sprawia żadnych problemów. W końcu zauważyłem nawet, że moja dieta się poprawia. Muszę jeszcze trochę uważać na to, co jem, ale mój organizm nie reaguje tak gryząco jak kiedyś i potwierdza wszystko biegunką i mdłościami. Wielka ulga.

Wortex – Opinie, recenzje, forum

Nie żałuję ani jednego dnia, że zabrałem go tak daleko i mam już pewne zastrzeżenia, kiedy skończę leczenie. Mam jednak nadzieję, że zostawi po sobie coś dobrego recenzje na forum Wortex. W przeciwnym razie będę musiał kontynuować jego przyjmowanie lub poproszę producenta o zastosowanie porównywalnego produktu po „detoksie”. Moje trawienie działa doskonale, mój metabolizm jest łagodzony, a biegunka to horror z minionych dni. Udało mi się nawet trochę ograniczyć swoje alergie i mam nadzieję, że tak będzie nadal.

Sposób użycia suplementu – dawkowanie

Aby prawidłowo spożywać Wortex należy rozważyć, jak w ogóle działają te kapsułki na detoksykacje organizmu. Mała kapsułka zawiera 10 miliardów bakterii, które powinny być rozmieszczone jak najbardziej równomiernie w twoim jelicie, aby mogły osiedlić się w każdej wolnej przestrzeni. Aby tak się stało, należy wziąć kapsułki z dużą ilością wody, aby bakterie rozpuszczały się w wodzie i rozprzestrzeniały się bardziej równomiernie. Ponieważ jednak woda przepływa bardzo szybko przez przewód pokarmowy, bakterie miałyby niewiele czasu na osiedlenie się i zostałyby wypłukane.

Aby temu zapobiec, należy przyjmować Wortex dwa razy dziennie przed posiłkiem. W miąższu pokarmowym bakterie znajdują świeże składniki odżywcze do namnażania się, a duża powierzchnia przeżuwanego pokarmu daje im o wiele większą przyczepność, dzięki czemu wolniej przechodzą przez jelita, aby się osiedlić.

Czy znane są efekty uboczne Wortex?

Kapsułki Wortex zawierają naturalne składniki, które nie powodują żadnych znanych alergii. Inne alergeny, takie jak soja, produkty mleczne, nie są obecne. W tych kapsułkach nie używa się też żadnych aromatów ani konserwantów. Tak więc producent zrobił wiele, aby wyprodukować kompatybilny produkt.

 

Główny składnik kapsułek i tak składa się z 10 miliardów żywych bakterii z 13 różnych szczepów, które powinny być naturalnie obecne w zdrowym jelicie ludzkim i normalnie. Skutki uboczne kapsułek Wortex powinny być, jeśli tylko w pojedynczych przypadkach. Kapsułki nie powinny wywoływać alergii, lecz przyczyniać się do poprawy stanu alergii poprzez budowanie zdrowej flory jelitowej.

Gdzie kupić Wortex – Cena – Allegro, apetka

Gdzie kupić Wortex – Cena – Allegro, apetkaWortex dostępne w sklepie internetowym producenta. To bezpośrednie i jednocześnie bardzo wygodne źródło zaopatrzenia ma dla Państwa wiele zalet. Jedną z najważniejszych zalet jest to, że nie trzeba szukać kapsułek w lokalnych sklepach detalicznych, tj. aptekach, drogeriach, sklepach na Allegro żywnością czy dużych supermarketach.

To zaoszczędzi Ci dużo stresu i kłopotów, jeśli znajdziesz, że nie ma sprzedawcy oferującego kapsułki w Twojej okolicy. Są też korzyści finansowe dla Ciebie. Jeśli miałbyś kupować w handlu detalicznym, musiałbyś nie tylko zapłacić za kapsułki i wysyłkę. Ceny, które prawdopodobnie będą się różnić w zależności od przedsiębiorcy, obejmują koszty prowadzenia sklepu oraz znaczną dopłatę, która ma na celu zapewnienie, że wszyscy zainteresowani zarabiają.

Wortex

129 PLN
4.55

Efektywność

4.6/5

Bezpieczeństwo

5.0/5

Cena

4.4/5

Opinie użytkowników

4.5/5

Dostępność

4.4/5

8 komentarzy do “NIE kupuj Wortex zanim nie przeczytasz tej recenzji!”

 1. Regularna detoksykacja organizmu jest bardzo ważna i powinna być przeprowadzana przez każdego człowieka. Szkoda, że mało kto zdaje sobie z tego sprawę. Mam spore doświadczenie w temacie, dlatego bardzo polecam Wortex. Najbardziej skuteczny i bezpieczny preparat na rynku.

 2. Od kilku lat męczyłam się ze wzdęciami. Próbowałam przeróżnych diet, ćwiczeń i preparatów, ale nic nie pomagało. Cokolwiek zjadłam mój brzuch wyglądał, jak w zaawansowanej ciąży. To było straszne! Na szczęście trafiłam na lekarza, który miał holistyczne podejście do zdrowia. To on polecił mi detoks z Wortexem. Problem zniknął, a ja w końcu czuje się lekko i nie wyglądam jak balon!

 3. Ja dopiero zaczynam przygodę z detoksem. Mam nadzieję, że pozbędę się wysypki i troszkę schudnę. Dam znać po skończonej kuracji. Życzcie mi powodzenia!

 4. Naprawdę nie ma żadnych skutków ubocznych czy innych niespodzianek. Jestem po dwóch kuracjach i czuję się znakomicie

 5. Wortex skutecznie poprawił funkcjonowanie mojego organizmu. Mój metabolizm przyspieszył, przestałam kaszleć (rzuciłam fajki), mam ładniejszą cerę i włosy. Jestem bardzo zadowolona!

 6. Raczej stronię od wystawiania opinii o produktach, ale w tej sytuacji muszę to zrobić, ponieważ jestem pod ogromnym wrażeniem właściwości Wortex! Przeprowadzone oczyszczanie było bardzo łatwe i nawet przyjemne, nie miałam jakichś dziwnych objawów niepożądanych, za to efekty powaliły mnie na kolana! Wyglądam z 10 lat młodziej! Cera ładna i nawilżona, włosy błyszczące, mocniejsze paznokcie, brak wysypki na plecach i ramionach i znacznie lepsze samopoczucie!

 7. Ja jestem starej daty i od zawsze przynajmniej raz w roku przeprowadzałam odrobaczanie. Za moich czasów polecali to nawet lekarze! Zobaczyłam reklamę Wortex i pomyślałam, że spróbuję. To bardzo dobry produkt, mam porównanie z wieloma metodami i kuracja tym preparatem sprawdza się najlepiej!

 8. Nie spodziewałam się, że właściwie przeprowadzona detoksykacja może mieć aż tak pozytywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu!!! Czemu lekarze o tym nie mówią?! Pozbyłam się uciążliwych migren, zyskałam piękną cerę bez wyprysków, skóra stała się jakby jędrniejsza, a w efekcie ubocznym udało mi się zrzucić 4 kilogramy, haha! 🙂 Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *