Przejdź do treści

NIE kupuj Urosten zanim nie przeczytasz tej recenzji!

Urosten kapsułki na prostate

Kapsułki Urosten to innowacyjny suplement diety, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie męskiej prostaty. Zgodnie z oficjalną stroną producenta, Urosten koncentruje swoje możliwe korzystne właściwości na jego wewnętrznej formule, która jest pochodzenia naturalnego. Ale co to jest i jak działają kapsułki? W tym nowym przewodniku przyjrzeliśmy się bliżej wszystkim cechom tego nowego suplementu diety.

Co to jest Urosten? Jak działa?

Urosten to naturalnie opracowany suplement diety, który wydaje się być cennym środkiem wspomagającym w walce z zapaleniem gruczołu krokowego, który należy stosować w połączeniu ze zdrowym stylem życia, prawidłową dietą i ewentualnym leczeniem farmakologicznym. Praktyczne opakowanie zawiera 20 kapsułek w chroniącym świeżość opakowaniu typu blister, idealnym do noszenia przy sobie w podróży, bez konieczności posiadania recepty lekarskiej.

W przypadku ostrego lub przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego należy zawsze zasięgnąć porady lekarza w celu postawienia diagnozy. Często możliwe jest zastosowanie naturalnego suplementu o możliwych korzystnych właściwościach dla dobrego samopoczucia funkcji układu moczowo-płciowego. Aby Urosten mógł działać adjuwantowo, musi być włączony do dziennego schematu przyjmowania, jak opisano w oficjalnych wytycznych producenta na stronie sprzedaży, które można zobaczyć klikając bezpośrednio tutaj.

Efekty stosowania kapsułek Urosten

Suplement diety Urosten może przynieść szereg korzyści i właściwości, jeśli zostanie włączony jako część odpowiedniego postępowania mającego na celu poprawę kondycji prostaty, obok stosowanych środków i terapii farmakologicznych. Urosten dzięki swojej wewnętrznej formule może okazać się dobrym adiuwantem w przypadkach:

 • niskie libido
 • ból
 • częste oddawanie moczu
 • deficyt erekcji
 • uczucie dyskomfortu i niepełnego opróżnienia pęcherza, szczególnie w nocy
 • płonący

Urosten – składniki zawarte w formule

Każda kapsułka Urosten zawiera mieszankę substancji pomocniczych pochodzenia naturalnego. W skład suplementu diety wchodzą:

 • Ekstrakt z owoców palmy sabałowej – bogata w substancje przeciwutleniające.
 • Ekstrakt z nasion dyni zwyczajnej – bogaty w olejki eteryczne, flawonoidy, garbniki, glikozydy i składniki aktywne.
 • Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego – bogata w składniki aktywne, które mogą pomóc w poprawie samopoczucia układu moczowo-płciowego.
 • Cynk – bogata w fitoandrogeny.

Synergia stworzona przez poszczególne składniki może również pomóc wspierać męską równowagę hormonalną w przypadku zapalenia gruczołu krokowego, z różnym skutkiem w zależności od indywidualnego przypadku.

Dawkowanie i sposób użycia Urosten

Kapsułki Urosten należy przyjmować codziennie zgodnie z oficjalnymi instrukcjami na ulotce dołączonej do opakowania lub na opakowaniu handlowym, w połączeniu ze zrównoważoną dietą. Dawkowanie jest następujące

1 kapsułka dwa razy dziennie (rano i wieczorem) w połączeniu z dużą szklanką wody.

Zaleca się unikać przedawkowania i skonsultować się z lekarzem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub obaw. Urosten w żaden sposób nie może zastąpić głównych posiłków.

Wsparcie oferowane przez Urosten może poszczycić się dużą liczbą referencji opublikowanych przez nabywców, którzy polegali na tym suplemencie. Z tego, co dowiedzieliśmy się, wydaje się możliwe, aby wykluczyć ryzyko oszustwa handlowego, ale kapsułki nie mogą być uznane za cudowne lekarstwo lub lekarstwo, ale doskonałą pomoc w walce z zapaleniem gruczołu krokowego.

Urosten – Pozytywne i negatywne opinie z forów

Większość opinii i recenzji na oficjalnej stronie producenta, portalach społecznościowych i forach zdaje się potwierdzać skuteczność Urosten w przypadku zapalenia gruczołu krokowego. Do pozytywnych opinii należą:

Łukasz, 42 lata: „Często czułem się zmęczony z nadmiernym bólem podczas oddawania moczu. Zdiagnozowano u mnie zapalenie gruczołu krokowego i oprócz leczenia farmakologicznego starałem się poprawić swój stan zdrowia przy pomocy Urosten. Polecam wszystkim.

 

Kamil, 33 lata: „Kilka lat temu zacząłem cierpieć na zapalenie prostaty i trudności nawet podczas stosunków intymnych. Polegałem na tradycyjnym leczeniu medycznym i zmieniłem swój styl życia kupując kapsułki Urosten. Jestem zadowolony z wyników”.

 

Michał, 62 lata: „Zapalenie prostaty zagroziło mojemu życiu prywatnemu i poczuciu własnej wartości. Po diagnozie kupiłem również Urosten. Stosuję suplement w celu wspomagania leczenia i potwierdzenia jego dobroczynnych właściwości.

Nie ma żadnych istotnych negatywnych opinii, które można znaleźć na temat męskiego suplementu Urosten, ale ważne jest, aby polegać na bezpośrednim zakupie przez producenta, jedynego uprawnionego do sprzedaży kapsułek oryginalnie i bezpiecznie.

Działania niepożądane i przeciwwskazania

Suplement diety posiada naturalny skład wewnętrzny, który minimalizuje możliwość wystąpienia ryzyka i skutków ubocznych. Jednak obecność wewnętrznych substancji pomocniczych może powodować nadwrażliwość i alergię w zależności od indywidualnego przypadku. Osoby z chorobami powinny najpierw zasięgnąć porady lekarza. Lek Urosten należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Urosten – gdzie kupić? Cena

Urosten można nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej firmy odpowiedzialnej za jego produkcję i sprzedaż. Strona sprzedaży zawiera wszystkie istotne informacje, w tym dzienne dawkowanie suplementu diety. Aktualna oferta promocyjna obejmuje rabat w wysokości 50%:

Jedno opakowanie Urosten za jedyne 137 PLN (zamiast 274 PLN).

Czy można go znaleźć w aptekach i sklepach stacjonarnych?

Nie. Kapsułek Urosten nie można kupić w aptekach, i sklepach zielarskich w okolicy. Producent jest jedyną firmą posiadającą certyfikat uprawniający do oryginalnej sprzedaży suplementu.

Czy można go kupić na Allegro?

Nie. Ponownie, nie jest możliwe zamówienie Urosten na Allegro i innych stronach e-commerce. Aby skontaktować się bezpośrednio z oficjalnym producentem, wystarczy kliknąć na poniższy przycisk.

Zapalenie gruczołu krokowego: objawy, przyczyny i diagnoza

Zapalenie gruczołu krokowego jest stanem zapalnym dotykającym męski gruczoł krokowy, charakteryzującym się bólem, trudnościami w oddawaniu moczu, a także spadkiem popędu seksualnego. Zaburzenie to dzieli się na cztery różne stopnie nasilenia (ostry, przewlekły, bezobjawowy i bolesny) i może prowadzić do poważnych konsekwencji, jeśli nie zostanie postawiona diagnoza lekarska. Kiedy dochodzi do zapalenia, prostata wydaje się obrzęknięta i bolesna, skoncentrowana w pierwszej części cewki moczowej, nazywana również w terminologii medycznej zapaleniem cewki moczowej. W zależności od nasilenia zapalenia, może ono przebiegać w sposób objawowy lub bezobjawowy.

Objawy zapalenia gruczołu krokowego mogą różnić się intensywnością w zależności od stopnia zapalenia:

 • bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego (może obejmować gorączkę, ból, mętny mocz, częste oddawanie moczu)
 • przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego (częste i bolesne oddawanie moczu, ból podczas stosunku płciowego, krew w nasieniu, ból w plecach i odbytnicy, zaburzenia oddawania moczu)
 • przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego i zespół bólowy miednicy (ból w podbrzuszu, odbytnicy, mosznie i penisie)
 • bezobjawowe zapalenie prostaty (trwający stan zapalny, który jest trudny do zdiagnozowania ze względu na brak rzeczywistych objawów)

Przyczyny zapalenia gruczołu krokowego

W zależności od stopnia zaawansowania zapalenia gruczołu krokowego, istnieją różne przyczyny. Mężczyźni, którzy są uważani za najbardziej zagrożonych, to ci, którzy przeszli operację, uraz lub cierpią na choroby układu moczowego. Zapalenie gruczołu krokowego może wystąpić u osób w każdym wieku, choć częściej występuje u osób w wieku 40/50 lat i starszych.

Rozpoznanie zapalenia gruczołu krokowego musi być potwierdzone przez lekarza za pomocą określonych testów i badań. Wśród zalecanych badań znajdują się m.in. posiew nasienia oraz zmiana nawyków żywieniowych i higienicznych. W niektórych przypadkach można stosować suplementy diety, takie jak Urosten.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *