Przejdź do treści

NIE kupuj Retoxin zanim nie przeczytasz tej recenzji!

Retoxin to suplement o naturalnym składzie, który pomaga skutecznie oczyścić organizm z patogenów oraz toksyn. Koniecznie przeczytaj naszą recenzję przed zakupem!

 

młody zielony jęczmień na detoks organizmu

Dotyczy to w szczególności świeżych, zielonych warzyw, niezbędnych w naszej diecie jako źródło witamin, minerałów, pierwiastków śladowych, enzymów, błonnika i specjalnych składników odżywczych, takich jak chlorofil.

Jako naturalna multiwitamina, Retoxin zapewnia wszystkie te składniki odżywcze zintegrowane przez naturę w naturalnej równowadze i potencji nieporównywalnej z preparatami syntetycznymi.

Na stronię możesz przeczytać recenzje innych wspaniałych produktów na detoks organizmu :

DetoxynDetoxinex

Skład Retoxin

100% czysty, cały liść Jęczmień w proszku (Hordeum vulgare). Bez dodatków, wypełniaczy, barwników i konserwantów. Retoxin jest uprawiana na wolnym powietrzu, bez pestycydów, herbicydów i nawozów sztucznych oraz w czystym ekologicznie obszarze Australii. Młode, intensywnie rosnące liście są zbierane w szczytowym momencie odżywiania i suszone w ciągu 30 minut od zbioru w temperaturze ciała, aby zapewnić maksymalną siłę odżywczą. Liście są mielone na proszek za pomocą sprężonego powietrza, co pozwala uniknąć wysokich temperatur generowanych przez tradycyjne metody mielenia. Cały liść jest przetwarzany w celu zachowania integralności wszystkich naturalnie występujących składników.

 

 • 200% wapnia z mleka,
 • 500% więcej żelaza niż szpinaku,
 • 200% błonnika z otrębów i 27% białka (więcej niż mięso, ryby, jaja lub nabiał).

Retoxin dostarcza:

 • 18 głównych witamin, 20 minerałów i 8 podstawowych białek niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.
 • Hojna dostawa Beta-karotenu, ważnego w funkcji Wit.
 • Bogate zaopatrzenie w chlorofil, naturalny środek oczyszczający.
 • Żelazo, wapń i potas oraz pierwiastki śladowe: cynk, magnez i selen.
 • Przeciwutleniacze, w tym SOD (super tlenkowa dysmutaza).
 • Wysoce alkaliczny środek spożywczy, który przeciwdziała nadmiernej kwasowości wielu przetworzonych produktów spożywczych.

Działanie Retoxin – Efekty

100% Jęczmień młody zielony zawarty w Retoxin. Wykonany z młodych pędów jęczmienia. Może pomóc – oto jego efekty:

 • trawienie
 • Detoksykacja
 • Alkalizacja
 • Oczyszczanie
 • Wysoka zawartość błonnika witalnego

Działanie Retoxin - EfektyTrawa jęczmienna jest pokarmem odżywczym, który jest najbardziej znany ze swoich alkalizujących i antyoksydacyjnych właściwości odżywczych. Produkowana jest z młodych, gęstych odżywczo pędów jęczmienia, które zbierane są nad ziemią, dzięki czemu nie zawiera ona ziarna. Ponieważ Retoxin gluten białka alergizującego jest obecny tylko w ziarnie jęczmienia, trawa jęczmienna jest wolna od glutenu.

Oprócz przeciwutleniaczy, które zawiera Retoxin trawa jęczmienna, jest ona również bogatym źródłem chlorofilu oraz szerokiej gamy witamin, minerałów i aminokwasów.

Trawa jęczmienna zawiera wszystkie witaminy oprócz witaminy D, większość minerałów (zwłaszcza wapń) oraz wszystkie niezbędne i nieistotne aminokwasy, które są dostępne w ich naturalnych, łatwo przyswajalnych formach. Jak widać efekty Retoxin są rewelacyjne.

W trawie jęczmiennej znajduje się dziewiętnaście aminokwasów, w tym wszystkie osiem niezbędnych aminokwasów. Aminokwasy są budulcem białek, które są niezbędne do ciągłego budowania komórek i ich regeneracji, jak również do produkcji energii, funkcji immunologicznych i detoksykacji. Trawa jęczmienna to w rzeczywistości około 26% białka, które jest w przybliżeniu taką samą ilością białka występującą w tej samej ilości chudej wołowiny.

Retoxin – Opinie – Forum – Recenzje

Retoxin – Opinie – Forum - RecenzjeTrawa jęczmienna zawiera również wiele żywych enzymów i flawonoidów, które działają jako silne wolne rodniki. Związki te sprawiają, że trawa jęczmienna jest doskonałym suplementem odżywczym, który dostarcza przeciwutleniaczy i przeciwzapalnych składników odżywczych. Recenzje oraz opinie na forum o Retoxin są prawdziwe i niemoderowane.

W rzeczywistości, niektóre badania pokazują, że ekstrakt z trawy jęczmiennej może być bardzo korzystny odżywczo dla wielu problemów zdrowotnych, w tym wrzodów żołądka, wysokiego poziomu cholesterolu, a nawet niektórych nowotworów. Te właściwości zostały omówione bardziej szczegółowo poniżej. Mamy wiele recenzji Retoxin znalezionych na forum.

Trawa jęczmienna jest naturalnie alkaliczna i pomaga neutralizować nadmiar kwasowości w organizmie. Jest również bogatym źródłem chlorofilu, zielonego pigmentu, który jest niezbędny do wytwarzania cukrów przez rośliny w procesie fotosyntezy. Chlorofil jest jednym z najsilniej alkalizujących składników odżywczych roślin, potrzebnych do utrzymania zasadowego organizmu. Zielony jęczmień zawiera również szereg minerałów alkalizujących, takich jak potas, magnez i wapń.

Retoxin ma ekstra opinie na forum – sprawdź sam. Jęczmień zielony zawiera wysokie stężenia naturalnie występujących substancji o właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych. Czy teraz już wiesz dlaczego Retoxin warto kupić? Jeśli tak to dowiedz się w następnym akapicie gdzie kupisz Retoxin nie wydając wielu pieniędzy.

Gdzie kupić Retoxin – Apteka, Allegro

Dysmutaza nadtlenkowa jest niezbędnym enzymem antyoksydacyjnym. Znaczenie Retoxin w organizmie zostało jasno wykazane w badaniu, które wykazało, że myszy nie posiadające genu kodującego SOD zmarły w ciągu pierwszych dziesięciu dni życia z powodu chorób serca, tłustej wątroby, przyspieszenia utraty mięśni związanej z wiekiem i kwasicy metabolicznej. W innym badaniu wykazano, że niedobór SOD prowadzi do rozległych uszkodzeń spowodowanych wolnymi rodnikami, co prowadzi do rozwoju raka wątroby w późniejszym okresie życia.

 

Jednak nie tylko Retoxin jest niedostępny na Allegro ale i w aptekach jest odpowiedzialny za silne działanie antyoksydacyjne i detoksykacyjne zielonego jęczmienia. Jedno z badań wykazało, że kompletny ekstrakt z zielonego jęczmienia okazał się być bardziej korzystny odżywczo dla reumatoidalnego zapalenia stawów niż spożycie tylko izolowanego Retoxin na oficjalnym sklepie producenta. Wynika to najprawdopodobniej z synergicznego działania różnych aptek internetowych pokarmowych w zielonym jęczmieniu, a nie tylko z zawartości SOD.

Retoxin – Cena – Polska

Retoxin – Cena - PolskaInnym ważnym związkiem występującym w jęczmieniu zielonym cena Retoxin. Wykazano, że hamuje on działanie nadtlenku i rodników hydroksylowych odpowiednio o 97% i 91%. Są to dwa z głównych szkodliwych wolnych rodników w organizmie.

Jęczmień zielony zawiera również frakcje białkowe w Polsce cena Retoxin jest ok, które po podaniu dożylnym mają działanie przeciwzapalne lepsze niż aspiryna. Dlatego warto zamawiać Retoxin właśnie teraz, póki trwa promocja -50% od całości zamówienia. Czy to nie rewelacyjna okazja cenowa?

Czyste organiczne źródło antyoksydantów i beta-karotenu dla ochronnej obrony niezbędnej w leczeniu zaburzeń zapalnych, uszkodzenia wolnych rodników komórkowych i stanów autoimmunologicznych. Gęsty profil odżywczy Retoxin Polska bogaty w chlorofil, witaminy z grupy B, w szczególności kwas pantotenowy (B5) i enzymatyczną dysmutazę nadtlenkową.

Dawkowanie – Skutki uboczne

Konsumpcja może się różnić w zależności od poziomu aktywności, stanu zdrowia i wieku. Ponieważ Retoxin jest czystym, naturalnym, pełnym jedzeniem, nie ma twardej i szybkiej reguły co do tego, ile należy spożywać. Zacznij od 1-2 łyżeczek (5-10 gramów) dziennie, a następnie dostosuj je do swoich potrzeb. Możesz zdecydować się na przyjmowanie większych ilości w celu głębszego oczyszczenia i detoksykacji. Osoby wrażliwe na żywność powinny wprowadzać trawę jęczmienną stopniowo.

Jęczmienna trawa w proszku jest wytwarzana z młodych pędów trawy jęczmiennej, które stanowią bogaty w składniki odżywcze pokarm. Uważa się, że nasza typowa dieta musi być bardziej zasadowa, co wymaga zwiększonego spożycia owoców i warzyw, zwłaszcza zielonych odmian, takich jak trawa jęczmienna. Trawa jęczmienna może pomóc w przejściu od stanu kwaśnego do zasadowego, co może przyczynić się do poprawy samopoczucia. Alkalizuj swój organizm za pomocą Retoxin bez skutków ubocznych.

Wykonana w 100% z czystych, młodych, gęsto rosnących pędów jęczmienia, trawa Retoxin zapewnia szybki i łatwy wzrost  zdrowia i brak pasożytów soku w domu lub w pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *