Przejdź do treści

NIE kupuj Flexosamine zanim nie przeczytasz tej recenzji!

Flexosamine - krem na stawy i mięśnie

Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane intensywną aktywnością fizyczną, czy – przeciwnie – siedzącym trybem życia, w każdym wieku możliwe jest wystąpienie bólów mięśni i stawów, które mogą osłabić do tego stopnia, że zmuszą osobę do położenia się do łóżka. Starość, choroby lub różnego rodzaju urazy to trzy główne przyczyny, ale jeśli chodzi o środki zaradcze, natura bardzo często przychodzi nam z pomocą. To właśnie koncepcja Flexosamineu, kremu – a raczej maści – na bazie ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, która pomaga zwalczać stany zapalne, ból i przywracać motorykę w krótkim czasie i z trwałymi rezultatami.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej maści, w tym recenzji osób, które już ją wypróbowały i naszych własnych opinii, ale także metody, na jakiej działa, pełnej listy składników i ich właściwości, możliwych korzyści, a także przeciwwskazań, jak ją stosować, wad i zalet w porównaniu z innymi podobnymi produktami, a także ile kosztuje i gdzie ją kupić? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Wystarczy, że przeczytasz ten artykuł do końca, a dowiesz się wszystkiego o maści Flexosamine, od A do Z, dzięki czemu uzyskasz jak najwięcej informacji, aby dokonać świadomego zakupu.

Co to jest Flexosamine?

Flexosamine – to maść przeciw bólom stawów i mięśni na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych, maść, która natychmiastowo łagodzi ból i stany zapalne, jednocześnie utrzymując rezultaty przez długi czas. Dzięki wieloskładnikowej kompozycji z 10 aktywnymi składnikami, wymieszanymi przez zespół ekspertów w najlepszych europejskich laboratoriach po latach badań naukowych, aby stworzyć najlepszy krem przeciw bólom stawów.

Niezależnie od tego, czy są one spowodowane podeszłym wiekiem, istniejącą chorobą, przykrym upadkiem czy urazami sportowymi, Flexosamine jest w stanie złagodzić wszelkie bóle kończyn, takich jak kolana czy łokcie, barków i szyi, pleców, a w skrócie wszystkich tych obszarów, które najczęściej dotykają tego typu dolegliwości lub są najbardziej podatne na różnego rodzaju urazy.

Jego sekret? Skuteczność jego składników o właściwościach znanych w literaturze i potwierdzonych przez naukę! Wystarczy niewielka ilość maści dziennie, który należy stosować miejscowo i masować aż do wchłonięcia, aby zauważyć natychmiastową ulgę i średnio- lub długoterminowe korzyści dla stawów i mięśni, a wszystko to bez przyjmowania doustnych suplementów, które mogą wchodzić w interakcje z lekami i podrażniać żołądek.

Flexosamine – Skład

Widzieliśmy, że wewnątrz tej maści znajduje się kilka aktywnych składników pochodzenia naturalnego, ale czym one są? Czy można poznać skład Flexosamine? Oczywiście głównymi składnikami są:

Przyjrzyjmy się teraz cechom i właściwościom tych składników, abyśmy mogli zrozumieć, dlaczego krem Flexosamine jest tak skuteczny:

Zacznijmy od Consolida major (Symphytum officinale), rośliny znanej w fitoterapii z działania przeciwzapalnego zdolnego do zmniejszenia bólu i obrzęków, jest ona również bogata w związek zwany alantoiną, który przyczynia się do regeneracji tkanek.

Arnika (Arnica montana) jest również wskazana przeciwko obrzękom kończyn, ale to również działa na krążenie łagodząc krwiaki i stłuczenia, ma również silne działanie przeciwbólowe w przypadku stłuczeń, nadwyrężeń, złamań i zapalenia stawów, może być również wskazana w przypadku reumatyzmu.

Flexosamine – Skład

Chondroityna jest polisacharydem, który naturalnie tworzy chrząstkę. Chroni chrząstkę przed uszkodzeniem, zapewniając prawidłowy poślizg między poszczególnymi częściami stawów, takich jak te w kolanach czy łokciach. Niedobór może powodować tarcie i w konsekwencji ból; stosowany miejscowo może pomóc w jego uśmierzeniu poprzez przywrócenie ruchomości stawów.

Kasztanowiec zwyczajny (Aesculus hippocastanum) jest znany w przemyśle farmaceutycznym ze swojej zdolności do zmniejszania bólu, obrzęków i krwiaków w stawach, jednocześnie zapobiegając wysiękowi. Doskonale sprawdza się również w łagodzeniu ciężkości nóg, zwłaszcza w połączeniu z nagietkiem (Calendula officinalis), który – również zawarty w Flexosamineie – ma właściwości przeciwzapalne i działa leczniczo na siniaki.

Kończymy olejkami eterycznymi z szałwii i imbiru o działaniu przeciwzapalnym, olejkami z mentolu i eukaliptusa o właściwościach kojących i relaksujących, a na koniec olejkiem tymiankowym, łagodzącym i zdolnym do stymulowania miejscowego krążenia krwi. Ta mieszanka olejków eterycznych zwiększa skuteczność maści i pomaga wcześniej złagodzić stan zapalny i ból stawów.

Jak działa Flexosamine?

Po przeanalizowaniu sposobu działania i właściwości składników, korzyści płynące ze stosowania maści Flexosamine powinny być jasne, ale chcemy przedstawić Ci listę potencjalnych skutków, abyś mógł już na pierwszy rzut oka zobaczyć, jaki potencjał ma ten produkt. Zanim jednak to nastąpi, konieczna jest przesłanka: efektów nie można zagwarantować i są one zmienne w zależności od osoby. Zobaczmy, jakie mogą być te najczęstsze, jeśli stosujemy maść zgodnie z zaleceniami producenta:

 • Zmniejszenie bólu mięśni i stawów
 • Zmniejszenie stanu zapalnego i obrzęku
 • Zmniejszenie zasinień i sztywności
 • Zregenerowana chrząstka i mniej skurczów
 • Poprawa motoryki stawów
 • Łatwość poruszania się i radość życia

Jeśli chodzi o czas, Flexosamine jest szybko działającym kremem do stawów, co oznacza, że jest w stanie przynieść natychmiastową ulgę, ale dla bardziej wyrazistych efektów i w celu leczenia konkretnych urazów lub schorzeń należy wykazać się nieco większą cierpliwością, stosując maść przez kilka dni/tygodni, aż do ustąpienia objawów. Ponownie jednak konieczne jest zastrzeżenie: czas różni się u poszczególnych osób, w zależności od charakteru traumy i ogólnego stanu zdrowia.

Flexosamine – przeciwwskazania i działania niepożądane

Zawierając w większości naturalne składniki pochodzące z ekstraktów roślinnych i będąc produktem stosowanym miejscowo, możemy stwierdzić, że przeciwwskazania do stosowania Flexosamineu są praktycznie zerowe. Osoby, które mogą być uczulone na przynajmniej jeden ze składników wymienionych w INCI, powinny powstrzymać się od stosowania; pozostałe osoby nie będą miały problemu ze stosowaniem maści.

Nie zaleca się stosowania na rany, oparzenia i skórę dotkniętą chorobami dermatologicznymi.

Przed użyciem należy dokładnie zapoznać się z ulotką lub instrukcją na opakowaniu produktu, w szczególności unikać kontaktu z oczami, a po użyciu dokładnie umyć ręce. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej, w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub źródeł ciepła.

Flexosamine jest produktem bezpiecznym, produkowanym według wysokich standardów jakości, ale przeznaczonym dla osób dorosłych cieszących się dobrym zdrowiem.

Jak stosować Flexosamine?

Stosowanie kremu Flexosamine jest bardzo proste, jak każdy inny produkt miejscowy należy go nałożyć na zmienione chorobowo miejsce w dawce „orzecha włoskiego”, rozprowadzić i wmasować do całkowitego wchłonięcia, używając opuszków palców rąk. Wskazane jest oczyszczenie i osuszenie miejsca przed zabiegiem oraz powtarzanie zabiegu w miarę potrzeby lub nawet codziennie, aż do ustąpienia lub ustąpienia objawów.

Jedna butelka, zawierająca 100 ml, wystarcza na kilka miesięcy stosowania, jednak czas stosowania może się różnić w zależności od leczonego schorzenia, częstotliwości stosowania i ilości zużywanego co jakiś czas kremu.

Flexosamine – opinie i recenzje użytkowników

Udaliśmy się w poszukiwaniu negatywnych opinii o Flexosamine, aby sprawdzić ich brak. Na szczęście spośród ponad 300 opinii przeanalizowanych i znalezionych na forach poświęconych zdrowiu oraz na oficjalnej stronie internetowej, znaleźliśmy w większości pozytywne recenzje Flexosamine (ponad 99,3%), dowodzące wysokiego stopnia zadowolenia klientów oraz tego, że maść ta dotrzymuje obietnic, które składa: naprawdę działa!

Wśród analizowanych komentarzy odnotowaliśmy świadectwa pozostawione przez osoby starsze, ze znanymi od jakiegoś czasu problemami ze stawami, ale także sportowców, którzy ze względu na swoją aktywność fizyczną często mają do czynienia z urazami i stłuczeniami, wreszcie nie brakowało mężczyzn i kobiet w średnim wieku z typowymi bólami mięśni i stawów spowodowanymi czy to siedzącym trybem życia, czy też pracą na nogach przez wiele godzin dziennie.

Zobaczmy, co powiedzieli, cytując najciekawsze i najobszerniejsze recenzje, jakie przeczytaliśmy w sieci:

„Piszę tę recenzję, aby dać pozytywną recenzję Flexosamine, ten krem, który polecił mi mój syn, który pracuje w branży, tak bardzo pomógł mi z bólem kolana. Nie mogłam już iść do ogrodu i wykonywać normalnych czynności, takich jak noszenie wody po schodach po zakupach, zamiast tego czuję się teraz dobrze, na równi z tym, jaka byłam kilka lat temu, kiedy jeszcze miałam siłę, by przejść przez dzień. Dziękuję, co za produkt!”

 

„Jako sportowiec, a zwłaszcza biegacz górski często skręcam kostkę, doznaję stłuczenia czy urazu kończyn dolnych. Z czasem próbowałem różnych produktów do regeneracji, ale muszę powiedzieć, że odkąd spróbowałem Flexosamine, nie chcę już tego zmieniać! Po powrocie z treningów stosuję go, nawet jeśli nic nie mam, w ten sposób odpędzam ewentualny ból i stany zapalne. Gorąco polecam, bo jest naprawdę skuteczny, spełnia swoje zadanie i co więcej ma bardzo dobry stosunek jakości do ceny.

Flexosamine – opinia redakcji

Nasze opinie na temat maści beflexan mogą być tylko pozytywne: uważamy, że jest to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza maść przeciwko zapaleniu i bólom mięśni i stawów. Dlaczego? 10 naturalnych składników aktywnych, minimalne przeciwwskazania i nadaje się dla każdego, niezależnie od przyczyny dolegliwości i wieku.

Stwierdzenie to wynika z faktu, że mieliśmy możliwość dokładnego przeanalizowania omawianego produktu, firma przesłała nam próbkę testową, abyśmy mogli sami sprawdzić jego skuteczność oraz sprawdzić konsystencję i skład. Byliśmy naprawdę zadowoleni ze wszystkiego, nawet z relacji z producentem, wysyłki i obsługi klienta, która okazała się doskonała.

Mówimy przecież o wiodącej firmie, która od lat działa w branży kosmetycznej i ma za sobą tysiące zadowolonych klientów. Z pewnością nie mogliśmy oczekiwać niczego innego niż najwyższej jakości i niezawodności również w przypadku Flexosamineu, który ma stać się kolejnym bestsellerem tej europejskiej firmy, która zawsze idzie z duchem czasu i jest innowacyjna, jeśli chodzi o Health & Wellness.

Flexosamine – opinia redakcji

Flexosamine – Efekty

Zanim opowiedzieliśmy Ci o tym kremie, chcieliśmy się upewnić, że jest więcej zalet niż wad jego stosowania, co stwierdziliśmy, że jest:

 • Na bazie ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych
 • Przeciwko bólowi, zapaleniu i obrzękom
 • Działa szybko i daje długotrwałe efekty
 • Do stosowania miejscowego dla maksymalnego bezpieczeństwa
 • Dla każdego wieku, płci i kondycji fizycznej
 • Łatwy do zastosowania i szybko się wchłania
 • Wykonane w najlepszych laboratoriach UE

Gdzie kupić Flexosamine? Cena

Jeśli zastanawiasz się: „ile kosztuje Flexosamine?”, odpowiedź brzmi: bardzo niewiele w porównaniu do jego jakości i skuteczności, w rzeczywistości jego cena zaczyna się od zaledwie 139 złotych za opakowanie z bezpłatną wysyłką, ale może się różnić w zależności od zamówionej ilości.

Zakupu należy dokonać z oficjalnej strony internetowej Flexosamine, do której można dotrzeć z tego linku. Po dotarciu na stronę, gdzie znajdziesz wszystkie istotne informacje, będziesz musiał nacisnąć na jeden z przycisków zakupu, który przekieruje Cię do wyboru pakietu, następnie wybierz ten, który Ci odpowiada i przejdź do kasy, gdzie zapłacisz kartą kredytową, kartą debetową, kartą przedpłaconą lub PayPal, według własnego wyboru, poprzez bezpieczny proces zaszyfrowany przez SSL.

Od tego momentu Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu tego samego dnia i dostarczone w ciągu 2-3 dni roboczych przez ekspresowego kuriera, który dotrze bezpośrednio do Twojego domu lub pod wskazany przez Ciebie adres z przesyłką, która w trosce o Twoją prywatność będzie neutralna, aby jej zawartość nie wyciekła na zewnątrz.

Flexosamine – czy jest dostępny w aptekach?

Niektórzy czytelnicy pytali nas, czy można znaleźć Flexosamine w aptekach: odpowiedź brzmi nie, niestety nie można znaleźć Flexosamine w aptekach, parafarmacjach lub sklepach tradycyjnych. Jednak bez paniki: zamawianie online jest proste, szybkie i przede wszystkim bezpieczne (a także wygodne!).

W dzisiejszych czasach strony internetowe są szyfrowane protokołem HTTPS, aby chronić Twoje dane, a w tym przypadku mówimy o poważnym i rzetelnym producencie, w branży od lat; dlatego dokonując zakupu online nie poniesiesz żadnego ryzyka, wręcz przeciwnie, nie będziesz musiał ruszać się z domu – unikając kolejek w sklepie – a przesyłkę otrzymasz bezpośrednio na adres domowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *