NIE kupuj FatFix zanim nie przeczytasz tej recenzji!

  • by

FatFix to nowy produkt na europejskim rynku. Czy warto go zamówić? Przeczytaj naszą recenzję.

FatFix jest przedstawiany jako suplement odchudzający, tzw. spalacz tłuszczu. Producent Alpha Limited na swojej stronie opisuje go jako ekstremalnie skuteczny, o przełomowej formule: „Zawierając 7 skutecznych składników odchudzających w precyzyjnych wysokich dawkach, działa wspomagająco na proces odchudzani”.

Jednakże, czy ten spalacz tłuszczu jest bezpieczny i tak skuteczny jak twierdzi producent? Zbadamy to, aby dowiedzieć się prawdy o FatFix.

Wady i zalety suplementu FatFix

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Bardzo mało informacji o składnikach
  • Może powodować skutki uboczne
  • Brak niezależnych informacji zwrotnych od klientów
  • Brak obowiązkowego zgłoszenia do rejestru publicznego GIS.

Co zatem naszym zdaniem będzie lepszą alternatywą dla naszego zdrowia? Piperinox – suplement o udokumentowanym składzie i potwierdzonych badaniami efektom. Przeczytaj naszą recenzję na temat tego suplementu.

 

tabletki piperinox

Co to jest FatFix? Analizujemy skład oraz efekty

Chociaż na stronie producenta nie ma szczegółowych informacji dotyczących składu FatFix to zdołaliśmy dokonać analizy na podstawie dostępnych informacji. Oto lista składników zawartych w tabletkach: L karnatyna, Chitosan, ekstrakt z guarany, ekstrakt z brązowych wodorostów morskich, kofeina, ekstrakt z indyjskiej pokrzywy, kwas sukcynowy i witaminy B3, B5, B6, B8 i B12. Można stwierdzić, że na pierwszy rzut oka składniki te wydają się w porządku, jednak jak zawsze diabeł tkwi w szczegółach.

Chociaż B3 jest witaminą, której wszyscy potrzebujemy, po przekroczeniu pewnego poziomu może powodować zaczerwienienie twarzy, podrażnienie skóry, uczucie pieczenia.

Nie wiadomo, jakich efektów można się spodziewać po FatFix bez pełnej listy składników. Niektóre z wymienionych składników mogą mieć wpływ na spalanie tłuszczu, ale nie radzimy nikomu próbować, ponieważ istnieje poważna obawa o występowanie skutków ubocznych.

Jak wynika z zebranych przez nas informacji brak jakichkolwiek wyników badań, które by czarno na białym pokazały skuteczność tego suplementu. Wszystkie informacje o efektach FatFix to tylko puste słowa napisane przez marketingowców tego produktu. Może to prawda, a może nie… czy warto zaryzykować? Każdy musi podjąć tę decyzję sam, chociaż zdrowy rozsądek podpowiada, aby nie kupować kota w worku.

FatFix – opinie (recenzje) forum

FatFix ma kilka dobrych recenzji i komentarzy na stronach internetowych należących do jego producenta. Jednak zdecydowana większość nigdy o tym suplemencie nie słyszała. Co więcej opinie osób, które rzeczywiście z niego korzystały nie są tak rewelacyjne jak te, które przedstawia producent. Przejrzeliśmy naprawdę sporą ilość stron czy for, gdzie ludzie recenzują produkty, z których korzystają i bardzo ciężko było znaleźć jakiekolwiek informacje na temat tego suplementu.

Warto przytoczyć jedną z prawdziwych opinii o FatFix:

“Na moją skrzynkę mailową przyszła wiadomość zachwalająca FatFix. Przeczytałam informacje o tym suplemencie i stwierdziłam, że jest rewelacyjny, to coś czego szukałam, ponieważ od miesięcy próbowałam schudnąć, ale bez efektu. Zamówiłam niemalże od razu ten środek i zgodnie z instrukcją rozpoczęłam kuracje. Minął jeden tydzień, potem kolejne, aż całe opakowanie zużyłam, a moja waga ani drgnęła. Pieniądze i to nie małe wyrzucone w błoto, a efektów brak. Całe szczęście, że obyło się bez skutków ubocznych.” – Elwira, 40 lat.

Skuteczne odchudzanie z Piperinox – Efekty – Skład

Najszybszy sposób, aby schudnąć to Piperinox – spalacz tłuszczu, który pomoże zmniejszyć ilość kalorii, które jesz. To suplement oparty na prostej, naturalnej formule, który pomaga w walce z nadwagą. Właściwości termoaktywne przyspieszają metabolizm, normalizując funkcjonowanie jelita i wydzielanie soków żołądkowych.

Skuteczność Piperinox została potwierdzona przez ekspertów, dietetyków i wiele pozytywnych opinii w sieci. Preparat działa bezpośrednio na metabolizm i ma pozytywny wpływ na trawienie. Dzięki swoim niesamowitym właściwościom Piperine Slim ułatwia odchudzanie oraz wzmacnia efekty odchudzającej diety i aktywności fizycznej.

Piperinox a FatFix – skutki uboczne

Wykonany z wysokiej jakości wszystkich naturalnych składników bez wypełniaczy, dodatków i środków chemicznych Piperinox nie wywołuje żadnych skutków ubocznych dla użytkownika. Wynika to z wielu testów jakie zostały przeprowadzone przed jego wprowadzeniem na rynek. Został on przetestowany klinicznie na grupie ochotników. Wyniki pokazują, że osoby te straciły średnio 10-12 kg miesięcznie. Są to rzeczywiście obiecujące wyniki. Chociaż zaznacza się, że efekt działania produktu może być różny i zależy od budowy ciała i predyspozycji danej osoby. Długoterminowe stosowanie Piperinox nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Po drugiej stronie mamy FatFix, którego skuteczność nie została potwierdzona przez jakiekolwiek badania kliniczne. A przynajmniej producent nie zdecydował się na opublikowanie wyników takich testów. Może to jedynie rodzić domysły, iż przyczyną tego są możliwe skutki uboczne. Jeśli to prawda należy powstrzymać się od zażywania tych tabletek.

Piperinox a FatFix - skutki uboczne

Cena FatFix a Piperinox

Cena Piperinox jest bardzo korzystna w porównaniu z innymi suplementami diety. Jego prosta i łatwa formuła sprawia, że jest on prawdziwym must-have dla osób, które chcą schudnąć.

 

Niektórzy mogą twierdzić, że Piperinox jest droższym produktem niż inne suplementy diety. Jednak jego naturalny skład jest bardzo efektywny, wspierany przez laboratoria badawcze i potwierdzony przez użytkowników. Dzięki skutecznemu i całkowicie naturalnemu produktowi stracisz na wadze bez niepożądanych efektów. A to wartość, która jest warta każdej ceny.

Natomiast cena FatFix nie jest wysoka. Tym bardziej stanowi wabik dla osób, które chcą przy jak najmniejszym nakładzie finansowym kupić skuteczny produkt. Często szuka się takich preparatów na Allegro lub aptekach, w przypadku FatFix można znaleźć aukcje na Allegro, które oferują sprzedaż tego produktu. Natomiast nie jest on dostępny w aptekach.

Przed zakupem jakiegokolwiek preparaty na odchudzanie warto zadać sobie pytanie na czym nam zależy. Jeśli chcemy w sposób zdrowy i bezpiecznych zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów i nie wydać kilkuset złotych to doskonałym wyborem jest Piperinox. Natomiast jeśli cena jest naszym głównym wyznacznikiem i lubi ryzyko, wtedy śmiało można zamówić FatFix.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *