Przejdź do treści

NIE kupuj Erisil Plus zanim nie przeczytasz tej recenzji!

Erisil-Plus-kapsulki-na-potencje

Pożegnaj się z problemami z erekcją – tak przynajmniej obiecuje Erisil Plus. Według producenta, wyselekcjonowane, naturalne składniki aktywne zawarte w kapsułkach na potencję mają wzmacniać i zwiększać pożądanie seksualne oraz wydajność w sypialni. Ale czy kapsułki ziołowe to rzeczywiście długo oczekiwane panaceum dla zestresowanych mężczyzn?

Czy dzięki temu preparatowi libido rzeczywiście może się „odrodzić”? Oczywiście początkowo byliśmy sceptyczni wobec tak pełnych obietnic producenta i sami wypróbowaliśmy ten suplement w naszym wielkim teście Erisil Plus. Poniżej przedstawiamy wyniki naszego testu produktu.

Co to jest Erisil Plus?

Preparaty wzmacniające funkcje seksualne Erisil Plus to suplementy w postaci kapsułek, których producent reklamuje, że pomagają one w zaburzeniach seksualnych, takich jak brak apetytu, niewystarczająca, wiotka erekcja, ogólne zaburzenia erekcji lub obniżona sprawność seksualna. Naturalne składniki i brak substancji chemicznych mają niezawodnie zapewniać ten efekt.

Zasadniczo producent zwraca się do wszystkich mężczyzn, którzy pragną większej wytrzymałości w łóżku, twardszej reakcji lub ogólnie bardziej satysfakcjonującego życia seksualnego. Ale co tak naprawdę kryje się za tymi przygotowaniami? Wielkie obietnice producenta wzbudziły naszą ciekawość, dlatego poddaliśmy Erisil Plus własnemu testowi. Ale o tym więcej później. Według producenta produkt ten może poprawić jakość życia miłosnego na wiele różnych sposobów.

Erisil Plus – Efekty

Suplement Erisil Plus jest odpowiedni dla wszystkich mężczyzn, którzy cierpią na zaburzenia potencji lub ogólny brak pożądania seksualnego. Innym obszarem leczenia suplementem jest niewystarczający poziom testosteronu, który może objawiać się w postaci utraty libido, zaburzeń potencji, depresji, wyczerpania, małych jąder, wzrostu piersi, zaburzeń snu i utraty mięśni.

Jeśli u Ciebie również występują niektóre z tych objawów, przed zażyciem Erisil Plus lekarz może ustalić, czy rzeczywiście masz niedobór testosteronu.

Suplement diety Erisil Plus to suplement ziołowy w postaci kapsułek, który według producenta jest stosowany w leczeniu niskiego poziomu testosteronu lub problemów z potencją. Mówi się, że kapsułki przyjmowane regularnie dają równie dobre efekty, jak leki farmaceutyczne.

Erisil Plus - Efekty

Erisil Plus – Opinie i Recenzje

W rzeczywistości nie musieliśmy długo zastanawiać się nad tym pytaniem, dopóki nie znaleźliśmy odpowiednich opinii klientów na temat Erisil Plusu na wielu różnych platformach i forach internetowych.

Oto recenzje Erisil Plus jakie otrzymaliśmy od naszych czytelników:

Przez pewien czas miałem dużo stresu w pracy, co niestety dało o sobie znać w postaci niechęci seksualnej i problemów z erekcją… Z moim ówczesnym partnerem nie układało się najlepiej, co doprowadziło również do separacji… Z powodu braku pewności siebie oczywiście nic się nie działo z innymi kobietami… W międzyczasie mam partnera i dzięki Erisil Plus wszystko w łóżku układa się bardzo dobrze. Moje pragnienia całkowicie wróciły i mogę wytrzymać naprawdę długo.

Erisil Plus bardzo mnie przekonał! Dzięki temu produktowi znów świetnie sobie radzę w łóżku, a mój chłopak znów stoi jak wryty. W końcu znów przekonuję do siebie, że jestem na szczycie

Jak stosować Erisil Plus? dawkowanie

Według producenta, przyjmowanie kapsułek jest bardzo proste. Kapsułki należy przyjmować bez rozgryzania, popijając odpowiednią ilością płynu, na niecałą godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Przyjmowanie i dawkowanie leku Erisil Plus jest naprawdę proste. Według producenta taka dawka wystarcza na uzyskanie efektu działania do 36 godzin. Dlatego nie należy nigdy przekraczać tej dawki.

Jak działa Erisil Plus?

Według producenta, aby uzyskać optymalny efekt, wystarczy zażyć kapsułki na godzinę przed aktem seksualnym. W rezultacie powinny one pomóc mężczyźnie w uzyskaniu znacznie bardziej satysfakcjonującego, lepszego życia seksualnego, twardej erekcji i zwiększonego libido. Efekt działania Erisil Plus utrzymuje się do 36 godzin i zapewnia użytkownikowi szybkie i niezawodne rezultaty.

Skład Erisil Plus

Niestety, produkt nie przekonał nas pod względem działania. Ale co ze składnikami preparatu Erisil Plus? Producent nie wstrzymuje się z podawaniem informacji na ten temat i chętnie ujawnia skład kapsułek w szczegółach na swojej stronie sprzedażowej oraz w innych źródłach. Udało nam się szczegółowo ustalić następujące składniki:

Tribulus Terrestris: Mówi się, że Tribulus Terrestris (znany również jako cierń korzenia ziemi) zwiększa pożądanie seksualne. Ten składnik preparatu Erisil Plus reguluje również gospodarkę hormonalną i stymuluje libido.

Maca: Maca jest starym i dobrze znanym składnikiem stosowanym w leczeniu bardzo różnych problemów seksualnych. Składnik ten jest stosowany między innymi w leczeniu problemów z potencją, w zaburzeniach erekcji lub w celu zwiększenia libido. Maca pobudza między innymi krążenie krwi, a tym samym ułatwia osiągnięcie erekcji.

L-arginina: L-arginina jest aminokwasem naturalnie wytwarzanym w organizmie. Składnik ten pomaga między innymi w zaburzeniach krążenia. W suplemencie Erisil Plus jest on stosowany w celu wzmocnienia i znacznego wydłużenia erekcji. Substancja ta jest zwykle dość skuteczna, ale zawsze istnieją podobnie nieskuteczne produkty, jak ten.

L-cytrulina: Podobnie jak L-arginina, L-cytrulina należy do aminokwasów. Szczególnie w połączeniu z L-argininą, ten aktywny składnik wspomaga pozytywny wpływ na libido i potencję u mężczyzn.

L-lizyna: L-lizyna jest również aminokwasem i bierze udział w wielu funkcjach metabolicznych w organizmie. L-lizyna jest między innymi niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Ponadto nie może być w wystarczającym stopniu wytwarzana przez organizm, dlatego musi być dostarczana z pożywieniem.

Teobromina: działanie teobrominy zawartej w leku Erisil Plus jest podobne do działania kofeiny. Aktywny składnik ożywia, odświeża i witalizuje organizm. Ten aktywny składnik ma między innymi działanie stymulujące (również) męskie libido.

Możliwe działania niepożądane i przeciwwskazania

Nie udało nam się znaleźć żadnych raportów Erisil Plus dotyczących skutków ubocznych, dlatego zakładamy, że suplement jest ogólnie dobrze tolerowany. Ziołowe kapsułki na potencję mają składać się z wyłącznie naturalnych składników aktywnych. Dlatego działania niepożądane Erisil Plus powinny występować niezwykle rzadko.

Co do przeciwwskazań to jedyne jaki występuje dotyczy alergii na którykolwiek ze składników zawartych w formule preparatu. Jeśli jesteś alergikiem to niestety, musisz uważać na to co kryje się w każdym preparacie.

Gdzie kupić Erisil Plus? Allegro, apteka

Jeśli chcesz kupić Erisil Plus, obecnie dostępna jest tylko jedna opcja – oficjalna strona produktu. Oprócz zakupu bezpośrednio od producenta, można znaleźć jedynie pojedyncze oferty na Allegro lub Amazon, ale tutaj nie ma pewności, czy kapsułki są rzeczywiście oryginalne.

Obecnie nie można znaleźć kapsułek Erisil Plus w lokalnych sklepach ani w innych sklepach internetowych. To, czy w przyszłości to się zmieni i kapsułki będą sprzedawane na szerszą skalę, jest wątpliwe i obecnie nam nieznane.

Gdzie kupić Erisil Plus? Allegro, apteka

Jaka jest cena Erisil Plus?

Ze względu na ograniczony wybór możliwych źródeł zakupu, w tym miejscu pominięto obowiązkowe porównanie cen. Oczywiście nadal będziemy podawać ceny na stronie głównej producenta. Cena Erisil Plus wynosi 199 PLN za jedno opakowanie, co – jak już wspomniano – jest stosunkowo wysoką ceną jak na produkt tego rodzaju. W przypadku zakupu kilku opakowań cena za pojedyncze opakowanie zostaje znacznie obniżona.

Ocena Erisil Plus – czy warto zamówić?

Nasza ocena Erisil Plus jest jednoznaczna. Zarówno nasz własny tester, jak i inni konsumenci potwierdzają wpływ na potencję i słaby poziom testosteronu. Podobno kapsułki są rzeczywiście odpowiednie do tego, by na nowo rozkręcić życie miłosne. Działania niepożądane są bardzo rzadkie. Ze względu na skład ziołowy, preparat jest tolerowany nawet przez osoby wrażliwe.

Zaburzenia erekcji nie muszą już być akceptowane jako fatalne wydarzenie, ale mogą być leczone w sposób łatwy i dobrze tolerowany, tak aby nic nie stało na drodze do spełnionego życia seksualnego w przyszłości i być może Ty również wkrótce będziesz znów cieszyć się seksem dzięki kapsułkom testosteronu Erisil Plus.

Czy istnieje zamiennik?

W naszym teście kapsułki Erisil Plus były przekonujące na całej linii. Ponieważ jednak zaburzenia potencji i niedobór testosteronu są powszechnym problemem, chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom kolejny skuteczny preparat. Jest to suplement Vigordic. Ten suplement diety zawierający maca, L-argininą i L-cytruliną został opracowany specjalnie dla mężczyzn i udowodnił swoją skuteczność w niezależnych badaniach oraz w opiniach świadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *