Przejdź do treści

NIE kupuj Cardiotens Plus zanim nie przeczytasz tej recenzji!

Cardiotens Plus kapsułki na nadcisnienie

Cardiotens Plus to nowy produkt farmaceutyczny, który niedawno został wprowadzony na rynek. Jest to aktywny suplement diety, który pomaga utrzymać prawidłowe ciśnienie krwi podczas ćwiczeń, zabiegów medycznych i w życiu codziennym. Kapsułki zostały opracowane na bazie naturalnych składników ziołowych i mają za zadanie wspomagać zdrowie serca.

Cardiotens Plus – co to jest?

Cardiotens Plus to suplement diety, który normalizuje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu oraz pomaga zoptymalizować pracę serca i naczyń krwionośnych oraz funkcjonowanie mięśni.

Zaleca się przyjmowanie kapsułek Cardio Balance, gdy potrzebne jest źródło naturalnych składników, które skutecznie wspierają i stabilizują ciśnienie krwi, elastyczność naczyń krwionośnych i zdrowie krwi. Ten wyjątkowy produkt zapewni zdrowie Twojemu sercu.

Cardiotens Plus – Efekty kuracji

Pomaga poprawić krążenie krwi i ustabilizować rytm serca. Łagodzi skurcz naczyń krwionośnych i zapobiega mu. Środek ten ma pozytywny wpływ na metabolizm lipidów i równowagę tlenową. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i zwiększa zdolność mięśnia sercowego do skurczu. Kuracja tym preparatem powinna być połączona ze zdrowym stylem życia i dietą. Nie należy zapominać o aktywności fizycznej i ćwiczeniach.

Skład Cardiotens Plus

Producenci Cardiotens Plus oferują użytkownikowi naturalną formułę, która wyklucza dodatek substancji syntetycznych, niebezpiecznych dla organizmu. Kapsułki zawierają następujące składniki aktywne:

 • ekstrakt z czerwonej porzeczki;
 • wyciąg z pestek winogron;
 • wyciąg z liści oliwnych;
 • kwas foliowy;
 • wyciąg z liści głogu;
 • suchy wyciąg z hibiskusa.

Współdziałanie wszystkich składników daje efekt opisany powyżej. Jeśli suplement ten zostanie włączony do codziennej diety i będziesz prowadzić zdrowy tryb życia, Twoje serce będzie zdrowe.

Skład Cardiotens Plus

Instrukcja stosowania Cardiotens Plus – Dawkowanie

Preparat Cardiotens Plus należy stosować ściśle według instrukcji podanych na opakowaniu. Przyjmować doustnie jedną kapsułkę dwa razy dziennie. Należy go połknąć, popijając dużą ilością wody, aby ułatwić przejście leku przez przełyk. Zaleca się nie przekraczać zalecanej dawki, aby nie wywołać działań niepożądanych. Zwykłe opakowanie zawiera 20 kapsułek. Można je kupić bez recepty.

W skład preparatu wchodzą naturalne, ziołowe składniki aktywne, które nie powodują żadnych skutków ubocznych. Cardiotens Plus może być traktowany jako suplement diety, którego głównym celem jest utrzymanie dobrego stanu zdrowia podczas wykonywania aktywności fizycznej. Nie zastępuje on leków na nadciśnienie.

Cardiotens Plus – Zastosowanie

Kapsułki Cardiotens Plus mają uniwersalne zastosowanie – mogą być stosowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Jest to jedna z zalet tego produktu. Jeśli dana osoba chce ćwiczyć, ale ma trudności ze zwiększonym wysiłkiem ze względu na istniejące problemy zdrowotne, ten suplement może jej pomóc. Właściwa dieta, zdrowy styl życia i zabiegi medyczne mogą przyczynić się do poprawy zdrowia tętnic i serca, unormowania ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu. Suplement nie ma negatywnego wpływu na inne narządy.

Jakie są przeciwwskazania i działania niepożądane?

Jeśli weźmiemy pod uwagę formułę Cardiotens Plus, nie ma ona żadnych przeciwwskazań ani skutków ubocznych. Nie należy przyjmować suplementu w przypadku uczulenia na jego składniki. Nie zastępuje ona leczenia farmakologicznego. Nie jest zalecany dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Cardiotens Plus – Recenzje ekspertów

Na forach i portalach internetowych pojawiają się nowe opinie o Cardiotens Plus. Wiele osób jest zadowolonych ze skuteczności tego naturalnego produktu. Oto, co mówią eksperci i jakie są ich opinie:

Mam dużą praktykę i doszedłem do wniosku, że nadciśnienie występuje głównie u osób, które pracują przy biurku, prowadzą siedzący tryb życia, lubią słone, pikantne, wędzone i słodkie potrawy. Osoby, które jedzą często w sposób niekonsekwentny, często podjadają i mają nadwagę. Zalecam im zmianę stylu życia i nawyków. Należy ćwiczyć, dobrze się odżywiać i zażywać preparat Cardiotens Plus. Ułatwi to normalizację ciśnienia krwi i będzie miało pozytywny wpływ na cały organizm.

Cardiotens Plus – opinie Użytkowników na forach

Recenzje i opinie na forach mówią nam jedynie o tym, jak skutecznie kapsułki działają, aby wyeliminować problem na dobre. Tak właśnie piszą ludzie:

    Dzięki zażywaniu preparatu Cardiotens Plus kontroluję poziom cholesterolu. Staram się jeść więcej owoców i warzyw oraz regularnie ćwiczyć. Suplement diety dobrze mi pomaga.

 

Cardiotens Plus jest niezastąpionym środkiem pomocniczym, a korzyści z jego stosowania uświadamiam sobie, gdy przechodzę na dietę. Czuję się świetnie, a całe moje ciało działa jak precyzyjnie dostrojona maszyna.

 

Wybrałem Cardiotens Plus jako kompatybilny suplement diety w walce z nadciśnieniem tętniczym. Polecam wszystkim jego naturalną formułę.

Cardiotens Plus - opinie Użytkowników na forach

Gdzie kupić Cardiotens Plus? Cena? Apteka lub Amazon

Suplement diety nie jest dostępny dla klientów w aptekach sieciowych ani w sklepach internetowych, takich jak Allegro czy Amazon. Można go nabyć na oficjalnej stronie producenta. Wynika to z chęci wyeliminowania przez producenta dystrybucji podróbek i uczynienia ceny bardziej przystępną dla masowego konsumenta bez narzutów i obniżek. Na miejscu pracują specjalnie przeszkoleni asystenci sprzedaży, którzy w przystępny sposób odpowiedzą na pytania dotyczące Cardiotens Plus. Produkt podlega wymianie i zwrotowi w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do jego jakości.

Przypominamy o trwającej promocji -50% na zamówienie dla naszych Czytelników. Klikając w jeden z linków prowadzących do oficjalnego sklepu Cardiotens Plus cena jednego opakowania automatycznie obniży się aż o połowę! Dzięki temu zapłacisz nie 278 zł, ale 139 zł za jedno opakowanie.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kapsułek znajduje się w jednym opakowaniu Cardiotens Plus?

Jedno opakowanie tego preparatu na nadciśnienie zawiera 30 kapsułek.

Gdzie można kupić Cardiotens Plus?

Jedynym sposobem na zakup produktu jest wejście na oficjalną stronę producenta, wypełnienie standardowego formularza zgłoszeniowego, a w ciągu 15-20 minut skontaktuje się z Tobą konsultant w celu wyjaśnienia zamówienia i miejsca odbioru. W ten sposób unikniesz oszustwa.

Ile kosztuje Cardiotens Plus?

Na stronie internetowej producenta znajduje się system zachęt dla nabywców, opracowano też elastyczne rabaty. Korzystając z nich, można zaoszczędzić nawet do 50% kosztów suplementu. Chociażby teraz zamiast 278 zł, zapłać 139 zł.

Czy Cardiotens Plus ma jakieś przeciwwskazania?

Nie ma żadnych przeciwwskazań jako takich. Jednak osoby uczulone na składniki suplementu nie powinny go stosować. Jeśli pacjent postępuje zgodnie z instrukcjami, nie wystąpią żadne skutki uboczne. Nie odnotowano żadnych działań niepożądanych.

Jakie są wskazania do stosowania Cardiotens Plus?

Pragnienie poprawy kondycji fizycznej oraz utrzymania ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu pod kontrolą.

5 produktów normalizujących poziom cholesterolu

Zdrowy styl życia jest bezpośrednio uzależniony od diety i aktywności fizycznej. Ważne jest, aby utrzymywać poziom cholesterolu we krwi pod kontrolą. Istnieją pokarmy, które mogą obniżyć lub unormować poziom cholesterolu. Znacząco zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób układu krążenia.

 • Oliwa z oliwek. Ma silny skład przeciwutleniaczy, które zwalczają szkodliwy cholesterol.
 • Orzechy włoskie. Bogate w kwasy tłuszczowe, niezbędne dla serca i naczyń krwionośnych. Najlepiej spożywać je w czystej postaci, bez cukru i soli.
 • Zawartość kwasów omega 3 obniża ciśnienie krwi i zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów.
 • Płatki owsiane. Bogate w błonnik, który zapobiega wchłanianiu cholesterolu do organizmu.
 • Rośliny strączkowe. Pomaga obniżyć poziom cholesterolu we krwi, a tym samym ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *