Przejdź do treści

NIE kupuj BooUps zanim nie przeczytasz tej recenzji!

BooUps krem modelujący biust

Spójrzmy prawdzie w oczy, kto z nas, kobiet, przynajmniej raz w życiu nie myślał o tym, by poddać się metamorfozie piersi? Jestem pewna, że wiele z Was (w tym ja) wielokrotnie marzyło o tym, aby mieć powalający dekolt. Teraz jest to możliwe dzięki preparatowi BooUps.

Niestety jednak nie zawsze realizacja pragnień jest możliwa, czy to ze względu na to, że chirurgia kosmetyczna jest droga i inwazyjna, czy też ze względu na to, że „tradycyjne” metody nie są tak skuteczne jak się wydaje i wymagają czasu.

Niektóre kobiety próbują ich wszystkich: terapii hormonalnych, masaży tonizujących piersi, ćwiczeń i innych metod, ale we Włoszech wciąż jest bardzo mało szczęśliwych kobiet, które odkryły BooUps, krem wzmacniający piersi, który według ekspertów jest nr 1 na rynku.

Co to jest BooUps?

BooUps to innowacyjny krem do powiększania piersi, który osiągnął szczytową sprzedaż w różnych krajach, a teraz jest również dostępny na rynku włoskim.

Jest to związek ekstraktów roślinnych, olejków eterycznych i innych substancji o właściwościach kosmetycznych zdolnych do poprawy wyglądu piersi, przydatnych w tych przypadkach, gdy są one obwisłe, nie idealnie wyrównane, małe i wiotkie.

Ważna pomoc, zatem, aby poprawić swój wygląd fizyczny i być bardziej atrakcyjnym, doskonały środek dla tych, którzy chcą osiągnąć zadowalające wyniki raz na zawsze; ale jak dokładnie działa?

Sekret tkwi w skuteczności składników aktywnych zawartych w składzie tego kremu, ale omówimy to w późniejszej części, więc czytaj dalej.

Na jak długo wystarcza jedno opakowanie? To zależy od tego jak i ile go używasz, zwykle od kilku tygodni do kilku miesięcy.

BooUps – Skład

Wewnątrz kremu znajdują się 3 oleje wykorzystane ze względu na swoje specyficzne właściwości: olej z nasion słonecznika, który sprawia, że skóra jest błyszcząca i nawilżona, jest emolientem i zapewnia doskonałe rozprowadzenie, olej ze słodkich migdałów, ze względu na właściwości uelastyczniające i antyoksydacyjne oraz olej z dzikiej soi, który wspomaga naturalną produkcję kolagenu i zwiększa gęstość komórek.

BooUps - Skład

Oprócz olejków w składzie znajdują się dwa ekstrakty, ekstrakt z kwiatów nagietka oraz ekstrakt z szyszek chmielu; pierwszy z nich, ze względu na bardzo wysoki procent zawartych w nim flawonoidów, działa regenerująco na skórę i przyspiesza obrót komórkowy, natomiast drugi, dzięki obecności niezbędnych minerałów i witamin, konserwuje i wzmacnia tkankę łączną, ale przede wszystkim zwiększa ilość estrogenów w organizmie, dzięki czemu potęguje wzrost objętości piersi.

Pozostałe elementy to retinol i tokoferol, a także związki chemiczne niezbędne do całkowitego wytworzenia związku.

Poniżej znajduje się pełna lista składników:

 •     Olej z nasion słonecznika
 •     Olej z dzikiej soi
 •     Olej ze słodkich migdałów
 •     Ekstrakt z szyszek chmielowych
 •     Wyciąg z kwiatów nagietka
 •     Retinol.

BooUps – Efekty

Korzyści, które można czerpać ze stałego stosowania kremu do podnoszenia piersi BooUps jest wiele i możemy je podsumować w poniższych punktach:

 •     Wzrost piersi w ujęciu ilościowym.
 •     Wyższe i bardziej stonowane piersi.
 •     Zwiększona pełność i poprawiony kształt.
 •     Bardziej elastyczna, bardziej miękka skóra z mniejszą ilością rozstępów.

Wyniki mogą się różnić w zależności od osoby i nie są w żaden sposób gwarantowane. BooUps jest zabiegiem kosmetycznym i nie powinien być rozumiany jako lekarstwo lub profilaktyka jakiejkolwiek patologii.

BooUps – jak stosować krem powiększający piersi?

Teraz, gdy dowiedzieliśmy się, co to jest, do czego służy i jakie składniki zapewniają wymienione korzyści, zobaczmy, jak najlepiej wykorzystać BooUps.

Wymagany czas: 10 minut.

Jak używać BooUps krok po kroku:

 •     Wyjąć krem z tubki
 •     Wyjmij lalkę produktu i umieść ją na palcu lub na dłoni.
 •     Rozprowadzić krem na piersi
 •     Rozprowadź krem równomiernie na jednej lub obu piersiach lub w miejscach, gdzie wszelkie niedoskonałości są najbardziej widoczne.
 •     Masować delikatnie
 •     Masuj delikatnie okrężnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia.
 •     Powtórz działanie w zależności od efektów, jakie chcesz osiągnąć.

Przeciwwskazania i działania niepożądane

Chociaż BooUps jest w wolnej sprzedaży i jest uważany za zabieg kosmetyczny, nadal mogą wystąpić przeciwwskazania lub skutki uboczne.

W związku z powyższym, przed rozpoczęciem kuracji tym kremem radzimy zasięgnąć porady lekarza lub specjalisty, zwłaszcza jeśli masz szczególne schorzenia (nawet wcześniejsze), jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią lub jeśli przyjmujesz leki lub inne zabiegi.

Przeczytaj etykietę przed użyciem, aby uniknąć obecności jakichkolwiek składników, na które możesz być uczulony/nadwrażliwy. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych w dobrym stanie zdrowia i nie nadaje się dla osób niepełnoletnich.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i przestrzegać zaleceń producenta.

BooUps – prawdziwe opinie użytkowniczek

Wszystkie pozytywne i negatywne recenzje, komentarze i prawdziwe referencje od tych, którzy próbowali BooUps, można znaleźć za pomocą prostego wyszukiwania na stronach internetowych, forach branżowych i stronach społecznościowych, jednak to, co zalecamy, to odwoływanie się tylko do oficjalnych źródeł.

BooUps - prawdziwe opinie użytkowniczek

Wykonanie zabiegu kosmetycznego z użyciem BooUps może być świetnym sposobem na zwiększenie, ujędrnienie i podniesienie piersi.

Ten krem tonizujący piersi został specjalnie zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby estetyczne wszystkich kobiet, dając każdemu możliwość wyglądania bardziej zmysłowo i atrakcyjnie.

Produkt ten zawiera tylko najlepsze składniki o udowodnionych właściwościach. Krem ten poprawia wygląd piersi i nie ma sobie równych, więc naszym zdaniem warto spróbować.

BooUps – cena – gdzie kupić

Oto jesteśmy na końcu tego informacyjnego artykułu, ale zobaczmy teraz, ile kosztuje BooUps i gdzie można go znaleźć. Od razu warto zaznaczyć, że krem ten nie jest dostępny w drogeriach stacjonarnych oraz stronach typu Allegro czy Amazon. Jedyną opcją na zakup oryginalnego opakowania BooUps jest odwiedzenie oficjalnej strony internetowej producenta.

Ile to kosztuje? BooUps kosztuje obecnie tylko 149 złotych za jedno opakowanie. Jednakże im więcej

Gdzie najlepiej kupić krem? Możesz go zamówić, wpisując swoje dane kontaktowe na oficjalnej stronie internetowej: Oficjalna strona BooUps.

Najczęściej zadawane pytania:

Ile razy dziennie należy stosować krem?

Oficjalna strona podaje 2 do 3 razy dziennie (rano i wieczorem, lub rano – po południu – wieczorem).

Jak długo trwa kuracja?

To zależy od efektów jakie chcesz osiągnąć, możesz stosować go do wyczerpania produktu lub cyklicznie.

Po jakim czasie widać efekty?

Tutaj znowu nie ma jednej odpowiedzi, która zadowoli wszystkich, wyniki mogą być widoczne po kilku dniach lub po kilku tygodniach, jest to bardzo subiektywne.

Czy jest to bezpieczne?

Tak, jeśli jest używany zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i wskazówkami na oficjalnej stronie.

Czy można znaleźć krem w aptekach?

Nie, BooUps można kupić tylko online przez oficjalne kanały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *